Lokacije odvzemov v oktobru

Lokacije odvzemov:

V Ljubljani:
– 10.10., 7.00 – 14.00
– 11.10., 7.00 – 14.00 na Zavodu za transfuzijsko medicino Ljubljana
Več informacij: Špela Škerl, spelaskerl(at)gmail.com, 031 734 536

V Mariboru:
– 9.10., 9.00 – 14.00, ŠTUK
– 10.10., 8.00 – 15.00, UKC Maribor
– organiziran prevoz izpred fakultet
Več informacij: Martin Bosilj, martin.bosilj(at)soum.si, 051 827 311

V Izoli:
– 9.10., 7.30 – 11.00
– 11. 10., 7.30 – 11.00  Splošna bolnišnica Izola, na oddelku za transfuzijsko dejavnost Izola
– za brezplačen prevoz je poskrbljeno. Krvodajalci se lahko prijavite na prostovoljstvo(at)soup.si
Več informacij: Sandra Verdev, sandra.verdev(at)soup.si, 030 237 255

Klub zasavskih študentov ŠKLAB:
– 5.10., Zagorje
Več informacij: Tina Meh, tina.meh13(at)gmail.com, 040 720 947

Klub študentov šmarske regije in Obsotelja:
– 5.10., Rogaška Slatina
Več informacij: Denis Lojen, denis.lojen(at)gmail.com, 031 209 268

Klub belokranjskih študentov:
– 9.10., 7.00 – 12.00, OŠ Mirana Jarca
Več informacij: Nina Mik

Klub mariborskih študentov:
– 9.10., 9.00 – 14.00, ŠTUK
– 10.10., 8.00 – 15.00, UKC Maribor
Več informacij: Jan Gumilar, jan.gumilar(at)klub-kms.si, 051 272 910

Klub koroških študentov:
– 11.10., OŠ Radlje ob Dravi
– 13.10., OŠ Muta
Več informacij: Venesa Topler

Študentski klub Kamnik:
– 12.10.,
– 13.10. Dom kulture Kamnik
Več informacij: Tjaša Belavič, belavic.tjasa(at)gmail.com, 040 421 444

Laški akademski klub:
– 19.10., Rimske toplice
Več informacij: Petra Dermota, petra.dermota(at)gmail.com

Klub študentov Kranj:
– 19.10., Stražišče (Dvorana Prošport Stražišče)
Več informacij: Petra Polanič, 040 744 306

Študentski klub KLIŠE:
– 20.10., 7.00 – 13.00 ZD Litija
Več informacij: Danijela Sitar, danijela.s(at)klise-klub.si, 041 557 437

Študentski klub GROŠ:
– 23.10., 7.00 – 13.00, Družbeni dom Grosuplje
– 24.10., 7.00 – 12.00, OŠ Dobrepolje
– 25.10., 7.00 – 12.00, OŠ Ferda Vesela, Šentvid pri Stični
– 26.10., 7.00 – 12.00, SŠ Josipa Jurčiča, Ivančna Gorica

Klub študentov Občine Trebnje:
– 26.10., 7.00 – 13.00, SŠ Josipa Jurčiča, Ivančna Gorica
Več informacij: Iza Gracan, iza.gracan(at)gmail.com

Klub jeseniških študentov:
– 27.10., Center za transfuzijsko dejavnost Jesenice
Več informacij: Špela Pirc, spelchii(at)gmail.com

Klub radovljiških študentov:
– 27.10., Center za transfuzijsko dejavnost Jesenice
Več informacij: Nik Rakovec, 030 378 614

Klub študentov Občine Koper:
Več informacij: artur(at)ksok.si, eva.dodic(at)ksok.si, 040 566 157

Klub-B Klub trboveljskih študentov:
Več informacij: Tanita Leskovšek, leskovsek.tanita.00(at)gmail.com

Klub študentov Občine Celje:
Več informacij: Tadej Perčič, percic.tadej(at)gmail.com

Društvo študentov Brežice:
Transfuzijski center Novo mesto
Več informacij: Lea Bosančić, bosanciclea(at)gmail.com

Ribniški študentski klub:
– 11.10., ZRS za transfuzijsko medicino Ljubljana
Več informacij: Jure Ilc, jure.ilc(at)gmail.com, 051 866 414

 

Projekt omogočajo: