Lokacije odvzemov v aprilu

Lokacije odvzemov:

V Ljubljani:
– 10.4., 7.00 – 14.00
– 11.4., 7.00 – 15.00,  Zavod za transfuzijsko medicino Ljubljana
Več informacij: Špela Škerl, spelaskerl(at)gmail.com, 031 734 536

V Mariboru:
– 9.4., 9.00 – 14.00, ŠTUK
– 10.4., 8.00 – 15.00, UKC Maribor
– organiziran prevoz izpred fakultet
Več informacij: Luc Horvat, luc.horvat(at)soum.si, 041 822 849

V Izoli:
– 10.4., 7.30 – 11.00
– 11. 4., 8.00 – 11.00
– 12.4., 7.30 – 11.00, Splošna bolnišnica Izola, na oddelku za transfuzijsko dejavnost Izola
– za brezplačen prevoz je poskrbljeno. Krvodajalci se lahko prijavite na prostovoljstvo(at)soup.si
Več informacij: Sandra Verdev, sandra.verdev(at)soup.si, 030 237 255

Klub študentov Ruš, Selnice in Lovrenca:
– 6.4., Gimnazija Ruše
– 25.4., Osnovna šola Selnica ob Dravi
Več informacij: Izidor Škrbot izidor(at)kurs.si, 040 419 275

Klub študentov Ilirska Bistrica:
– 9.4., 7.00 – 13.00 Dom starejših občanov Ilirska Bistrica
Več informacij: Monika Derenčin, monika.derencin(at)gmail.com, 041 219 640

Klub jeseniških študentov:
– 10.4., 7.30 – 11.00 Center za transfuzijsko dejavnost Jesenice
Več informacij: Špela Pirc, info(at)kjs-klub.si, 040 599 911

Klub izolskih študentov in dijakov:
Več informacij: klubizola(at)gmail.com

Klub goriških študentov:
– 12.4., 7.30 – 11.00
Več informacij: patricija.zivec(at)kgs.si

Ribniški študentski klub:
– 12.4., 12.00 – 13.00
Več informacij: Jure Ilc, jure.ilc(at)gmail.com

Klub posavskih študentov:
– 12.4.,
– 13.4., Mladinski center Krško
Več informacij: Grega Martin Glas, grega.martin.glas(at)kps-on.net, 040 383 974

Študentski klub GROŠ:
– 16.4., 7.00 – 13.00, Družbeni dom Grosuplje
Več informacij: Lovro Trilar, lovro.3lar(at)gmail.com, 040 937 299

Študentski klub Žalec:
– 16.4., 7.30 – 10.30, Center za transfuzijsko medicino Celje
Več informacij: Toma Kozovinc, kozovinc.tomaz(at)gmail.com

Klub ptujskih študentov:
– 17.4., 8.00 – 12.00, Splošna bolnišnica dr. Jožeta Potrča, Ptuj
Več informacij: Andreja Rebernik, andreja.rebernik(at)gmail.com, 040 502 534

Klub študentov Dravinjske doline:
– 19.4., 7.00 – 11.00, Osnova šola Vitanje
Več informacij: pokorn8(at)gmail.com

Klub B – Klub trboveljskih študentov:
– 20.4., 8.00 – 11.00, Bolnišnica Trbovlje
Več informacij: Jure Mravlje, jure.mravlje(at)gmail.com, 051 414 000

Študentski klub Sevnica:
– 23.4., 8.00 – 15.00, Osnovna šola Ivana Kladnika, Sevnica
Več informacij: Anja Povše, povse.anja(at)gmail.com, 031 217 223

Klub radovljiških študentov:
– 24.4., center za transfuzijsko dejavnost Jesenice
Več informacij: Nik Rakovec, rakovecnik(at)gmail.com, 030 378 614

Klub študentov Kranj:
– 25.4., 7.00 – 13.00, prostori Gasilske reševalne službe Kranj
Več informacij: Tajda Perne, tajdaperne(at), 051 306 767

Klub študentov Slovenska Bistrica:
– 30.4., 7.30 – 11.00, Poljčane
Več informacij: Neža Lešnik, neza.lesnik(at)kssb.si, 031 751 230

 

Projekt omogočajo: